Dětské domečky a hřiště 

Dětské dřevěné zahradní domečky a hřiště je kategorií, na kterou je lepší se nedívat. Naše široká nabídka způsobuje problémy s výběrem.

VAROVÁNÍ :-) Pokud se však rozhodnete ponořit do světa dětské fantazie sponzorované dospělými;-) zveme vás, abyste se seznámili s našimi produkty.

Podkategorie

 • Dětské zahradní domečky

  Dětské zahradní dřevěné domečky pro děti, které nabízíme jsou snem mnoha dětí. Umožňují nejmladším členům rodin si vytvoři vlastní místo, kde si mohou hrát, snít své úžasné příběhy a zažít neskutečná dobrodružství. Vytvářejí si svůj soukromý, intimní prostor a zároveň je můžete z povzdálí pozorovat ve své zahradě nebo klidně školce.

  Dětské zahradní dřevěné domečky pro děti jsou vyrobeny z kvalitních přírodních materiálů a pečlivě zpracovány.  Tyto fantastické domečky navíc pobízejí naše nejmenší  ke strávení hraní venku. Dokonce i za špatného počasí mohou být vaše dítě a jejich přátelé ve svém malém království.

  Nabízíme jak konstrukce na podestách se žebříkem, nebo i přmo postavené na zemi. Domečky je možné doplnit o spoustů doplňků - klouzačky, houpačky.

 • Dětská hřiště

  Dětské hřiště

  Naše návrhy dětských hřišť  jsou bezpečné a velmi efektní konstrukce. Dětská hřiště dostupná v naší nabídce jsou vyrobena z kvalitních materiálů odolných vůči povětrnostním podmínkám. Kromě toho jsou odolné vůči mechanickému poškození a co je nejdůležitější - neobsahujíj škodlivé látky. Všechny klouzačky, dřevěné houpačky a další komponenty mají velmi pečlivě vytvořená spojení, která zajišťují bezstarostnou zábavu pro děti.

  Nabízíme uživatelsky velmi příjemně vyroběná dětská hřiště. Je to Ideální pro vaši zahradu nebo dvorek.

  Mimo jiné vám nabízíme:

  • dětské zahradní domečky,
  • klouzačky,
  • pískoviště,
  • dřevěné houpačky pro děti.


  Všechny naše hřiště určitě  splní očekávání každého malého uživatele. Dřevo bylo řádně impregnováno před škodlivými povětrnostními podmínkami. Plastové a kovové prvky jsou nalakovány schválenými barvami a laky, které neobsahují toxické látky.

  Naše výrobky mají certifikáty TUV, které zaručují dětem mnoho zábavy na hodně dlouho.

 • Kotvy a kotvící materiál

  Kotvy a kotvící technika pro dětaké zahradní domečky, dětská hřiště, houpačky.

na stránku
Zobrazeno 1 – 24 z 28 položek

Nabízíme více než 15 originálních modelů dřevěných dětských zahradních domků, několik dětských hřišť a jejich vybavení.

Domečky, které nabízíme, jsou vyráběny modulární technikou, která nevyžaduje, aby stavitelé pracovali na se složitými návody a používali speciální nástroje. Sestavení domečku je společným úkolem pro rodiče s dětmi. Pro děti je to stavba, malování a vybavení jejich království, pro rodiče skvělá zábava a způsob, jak trávit čas se svými dětmi.

Během uplynulých let jsme prodali několik tisíc domečků v celé Evropě a přinejmenším stejnému počtu dětí jsme udělali radost tím, že jsme jim na tváři vykouzlili úsměv a vybudovali pro ně a jejich kamarády zemi fantazie.

Dětské domečky a hřiště rozvíjí u dětí fantazii a stávají se nezávislí a samostatní. Jsou dokonalým tréninkem fantazie a mohou spojovat celé rodiny. Zveme vás, abyste se seznámili s naší nabídkou a realizacemi domečků a hřišť našich zákazníků.