Pěnová podložka PUZZLE OVOCE

Značka: 4iQ
880 Kč
Skladem (>5 ks)

Pěnová podložka PUZZLE OVOCE

Detailní informace

Detailní popis produktu

Pěnová podložka PUZZLE OVOCE

 

Pěnová podložka je dokonalý výrobek z nejkvalitnějších materiálů pro batolata od prvních měsíců života.

Nejdůležitější je, že výrobek je 100% bezpečný, neobsahuje bisfenol A, ftaláty, PVC ani formamid.

Pěnové puzzle mohou doprovázet děti od fáze ležení přes plazení až po předškolní věk.

Podložka poskytuje měkké a bezpečné místo na hraní.

Zaručuje ochranu před nebezpečím při plazení, sezení a pomáhá při učení chůze.

Hádanky na podložce umožňují dítěti rozvíjet představivost, učí ho rozpoznávat tvary a pomáhají rozvíjet koordinaci rukou.

Puzzle jsou vyrobeny z pěny EVA, která je protiskluzová, odolná vůči nečistotám, splňuje bezpečnostní normy a je voděodolná.

Rozměry (jeden kus podlahy):

  • Tloušťka: 1,4 cm
  • Šířka: 31 cm
  • Délka: 31 cm

Sada obsahuje:

  • 16 podlahových prvků
  • 16 plotových dílů
  • 4 rohy plotu

Praktická taška pro skladování a přenášení
Puzzle ve tvaru ovoce
Perfektní nápad na dárek !
Velká pěnová podložka a puzzle - Ovoce
V prvních letech života se batolata učí především hrou. Proto je tak důležité poskytnout jim takové doplňky, které je budou bavit, učit a rozvíjet jejich zájem o okolní realitu. V našem internetovém obchodě 4IQ Group najdete řadu hraček pro kojence a batolata, včetně velké pěnové podložky a ovocného puzzle.

Barevná pěnová podložka pro děti Ovoce je doplněk, který učí a baví zároveň. Velké dílky lze skládat dohromady, což dítěti umožní naučit se logicky myslet a vyvozovat závěry. Navíc ovoce na jednotlivých skládačkách je nejlepší způsob, jak se vaše dítě naučí rozlišovat mezi jednotlivými druhy ovoce a zjistí, jak vypadají.

Nesmíme zapomenout ani na samotné barvy. Velká pěnová podložka a puzzle Ovoce jsou vyvedeny v jasných, výrazných barvách, jako je modrá, žlutá, oranžová, červená nebo zelená. Tímto způsobem si batole hraje a zároveň se učí rozpoznávat základní barvy.

Pěnová podložka pro děti Ovoce - nejlepší hračka pro vaše dítě
Pěnová podložka pro děti Ovoce je ideální jako doplněk pro trochu starší děti, ale může být užitečná i pro miminka. Poměrně hrubý povrch je ideální pro bezpečné plazení a první kroky při učení samostatné chůze. Pád na měkkou podložku nebude tak bolestivý jako na tvrdou podlahu nebo koberec.

Velká pěnová podložka a ovocné puzzle rozvíjí manuální koordinaci a psychofyzické dovednosti dítěte. Dokonale také ovlivňuje představivost a kreativitu batolete. Jsme si však dobře vědomi skutečnosti, že i ty nejlepší hračky by byly nedostatečné, kdyby nebyly stoprocentně bezpečné. Proto jsou naše puzzle vyrobeny z pěny EVA, která splňuje všechny bezpečnostní normy a je také protiskluzová a voděodolná. Pěnová podložka Fruit je zkrátka tou nejlepší volbou pro vaše děťátko!

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Pěnové puzzle a podložky
Záruka: 2 roky

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: