Přístřešek na dvě popelnice

Novinka Tip
3 700 Kč
SKLADEM (expedice do 5 prac.dnů)
Můžeme doručit do:
18.7.2024

Zvolte přírodní, estetické řešení, které chytře zakryje plastové nádoby na odpad.

Přístřešek o rozměrech 156x92x122 cm na dvě popelnice snadno ochrání popelnice před větrem a přírodní design krytu zapadne téměř do každého prostředí.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Přístřešek  na dvě popelnice je nejen estetickým, ale i praktickým řešením. Vyrábí se z jednoho z nejodolnějších materiálů - jehličnatého dřeva. Přístřešek  na dvě popelnice je navíc impregnován, což se přímo promítá do trvanlivosti celého výrobku. Díky němu zakryjete nevzhledné plastové odpadkové koše nebo jiné nádoby, které se nehodí do zahrady nebo na ulici. Přístřešek  na dvě popelnice je estetickým řešením pro vaši zahradu. Přístřešek na popelnice si můžete natřít podle svých představ – např. barvou, která bude více ladit s okolím vašeho domu. Pokud se vám líbí přírodní povrch, můžete jej nechat tak jak jsem ho dodali.

Technické údaje:

  • Materiál konstrukce: jehličnaté dřevo,
  • Impregnace: ano - impregnační prostředek bez obsahu chromu.
  • Rozměry rozloženého výrobku: 156x92x122 cm
  • Váha: 100kg 

 

Proč si myslíme, že se vám bude hodit velký přístřešek  na dvě popelnice právě na vaší zahradě?

  • snadno se montuje,
  • chytře skryje nevzhledné plastové koše,
  • impregnované dřevo, ze kterého je vyroben, zajistí odolnost vůči negativním vnějším vlivům a škůdcům,
  • vyrobeno z kvalitního jehličnatého dřeva.

 

Pokud hledáte jednoduchý a estetický způsob, jak skrýt nevzhledný odpadkový koš, je přístřešek  na dvě popelnice je ideálním řešením. Je vyroben z robustních materiálů, poskytuje odolnost a pevnost a díky jemným detailům a přírodní struktuře dokonale doplní styl vaší zahrady. Další výhodou je rychlá a snadná montáž. Umožní vám užívat si krásnou zahradu bez otravného pohledu na odpadkový koš. Kromě estetických hledisek bude také dřevěný přístřešek chránit popelnici před odfouknutím při silném větru, vodě, slunci.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: