Půdní schody 4STEP  

V naší nabídce jsou k dispozici velmi praktické půdní schody. Nabízíme především 3-segmentové modely (maximální výška: 270 cm) a 4-segmentové modely (maximální výška: 280 cm) Žebřík se může snadno skrýt pod poklopem. Tato konstrukce zároveň poskytuje pohodlný a bezpečný způsob propjení podlaží s podkrovím.

Další výhodou nabízených půdních schodů je velmi dobrá těsnost mezi poklopem a rámem, protiskluzová úprava schodů a vysoká odolnost proti zatížení. Nabízíme dřevěné schody ve variantách, které se liší výškou, velikostí rámů, materiálem, tepelně izolačními vlastnostmi.

Seznamte se s naší nabídnou!

Podkategorie

 • Půdní schody dřevěné

  Dřevěné půdní schody mají opodstatění všude tam, kde není dostatek místa a potřebujete s ním šetřit. Musí ovšem plnit svou funkci a být bezpečné. Dřevěné nebo kovové půdní schody to je ta správná volba pro váš dům. 

  Nabízíme půdní schody v mnoha rozměrech rámů, které jsou určeny pro různé výšky místností ( i do 320 cm). Poklopy našich půdních schodů mají různé součinitele prostupnosti tepla - až  0,55 W/m2*K. To už zabezpěčí, aby váš dům nevychlad i v těch největších mrazech. 

  Žebříky jsou velmi praktické a mohou být doplněny praktickým madlem, které vám usnadní "výšlap" na půdu. 

  Jsme přesvědčeni, že z naší široké nabídky si vybere každý. 

 • Půdní schody kovové

  V naší nabídce jsou velmi praktické typy půdních schodů. Toto je právě jeden z modelů - Kovové půdní schody Stallux.

  Největší předností tohoto modelu je jeho rozměr, dobré izolační vlastnosti a okamžitá dostupnost. 

 • Půdní schody doplňky

  Zde naleznete doplňky k našim půdním schodům; zámky, ovládací tyče, madla. 

 • Půdní schody protipožární
na stránku
Zobrazeno 1 – 24 z 28 položek