Půdní schody dřevěné 

Dřevěné půdní schody mají opodstatění všude tam, kde není dostatek místa a potřebujete s ním šetřit. Musí ovšem plnit svou funkci a být bezpečné. Dřevěné nebo kovové půdní schody to je ta správná volba pro váš dům. 

Nabízíme půdní schody v mnoha rozměrech rámů, které jsou určeny pro různé výšky místností ( i do 320 cm). Poklopy našich půdních schodů mají různé součinitele prostupnosti tepla - až  0,55 W/m2*K. To už zabezpěčí, aby váš dům nevychlad i v těch největších mrazech. 

Žebříky jsou velmi praktické a mohou být doplněny praktickým madlem, které vám usnadní "výšlap" na půdu. 

Jsme přesvědčeni, že z naší široké nabídky si vybere každý. 

Podkategorie

 • Půdní schody dřevěné...

  Základní model v nabídce půdních schodů - TERMO.

  Nabízíme půdní schody TERMO které jsou již plně připravené k samotné montáži. Zabudovaný zámek v rámu potom garantuje jednoduché o bezpečné otevírání. Vše ve velmi zajímavé ceně s velmi dobrými parametry tepelných vlastností.

  Půdní schody jsou k dispozici v několika rozměrech a jsou určeny pro různé výšky.

  Profesionální vzhled a vysoké funkční vlastnosti, rychlé dodání - to jsou předností půdních schodů 4STEP.

 • Půdní schody dřevěné...

  Půdní schody "ENERGY" jsou výborným kompromisem mezi modely Termo a Extra.

  Nabízíme půdní schody ENERGY  které jsou již plně připravené k samotné montáži. Zabudovaný zámek v rámu potom garantuje jednoduché o bezpečné otevírání včetně praktického madla. Vše ve velmi zajímavé ceně s velmi dobrými parametry tepelných vlastností. Půdní schody jsou k dispozici v několika rozměrech a jsou určeny pro různé výšky. Profesionální vzhled a vysoké funkční vlastnosti, rychlé dodání - to jsou předností půdních schodů 4STEP.

 • Půdní schody dřevěné...

  Půdní schody "EXTRA", které jsou již plně připravené k samotné montáži. Zabudovaný zámek v rámu garantuje jednoduché o bezpečné otevírání. Vše ve velmi zajímavé ceně s velmi dobrými parametry tepelných vlastností. 

  Prosím podívejte se na naše další nabídky, protože schody jsou k dispozici v několika rozměrech a jsou určeny pro různé výšky.

  V závislosti na potřebě mohou být půdní schody dodány s poklopy s různými koeficienty prostupnodti tepla a praktickými madly.

  Profesionální vzhled a vysoké funkční vlastnosti - to jsou předností půdních schodů 4STEP.

 • Půdní schody dřevěné...

  Půdní schody EXTREME, které jsou již plně připravené k samotné montáži. Zabudovaný zámek v rámu potom garantuje jednoduché o bezpečné otevírání. Vše ve velmi zajímavé ceně s velmi dobrými parametry tepelných vlastností.

  Prosím podívejte se na naše další nabídky, protože schody jsou k dispozici v několika rozměrech a jsou určeny pro různé výšky.

  8 cm poklopl zajišťuje výborné izolační vlastnosti.

 • Půdní schody dřevěné...
Zobrazeno 1 – 15 z 15 položek